Profesyonel Fotoğrafçını Keşfet


Engin Yılmaz

ISTANBUL / -Hollanda

Min. Paket:2500 ₺

ISTANBUL / -Hollanda

Min. Paket: 2500 ₺

Düğün fotografçılığında uzun bir deneyime sahip tutkulu bir fotografçıyım ve işimi seviyorum.Kişisel ve her zaman özgün, atmosferik ve gündelik profesyonel işler sunuyorum.Düğün fotoğrafçılığım, en güzel gününüzün samimi atmosferini yansıtır ve ölümsüzleştirir, böylece o duyguyu her zaman yeniden yaşayabilirsiniz.

Tugceaydnphotography

ISTANBUL /

Min. Paket:1400 ₺

ISTANBUL /

Min. Paket: 1400 ₺

Merhabalar ✨ Fotoğrafçılık sevgi emek ve sabır gerektiren bir iş 😊 yaptığım her işte aynı özveriyle çalışiyorum , ciftlerimin mutlu ve hoşnut bir şekilde ayrılmaları hem beni hemde onları mutlu ediyor. Sizin de en özel gününüze şahit olmak isteriz SEVGİLER..

Fotografcibusra

ISTANBUL / Çekmeköy

Min. Paket:1800 ₺

ISTANBUL / Çekmeköy

Min. Paket: 1800 ₺

Özel günlerinizde fotoğraf ve kamera çekimlerinizi profesyonel ekibimizle yapıyoruz. Gelin damat albümü düğün hikayesi yada kamera çekimleriniz bizimle güvence altında. Ekibim ve ben sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Mehmetbudakphotography

ISTANBUL / Ümraniye

Min. Paket:1200 ₺

ISTANBUL / Ümraniye

Min. Paket: 1200 ₺

Mehmet Budak Wedding Photography ile 2008 yılından bu yana çiftlerin en özel anlarında yanlarındayım. Yıllardır sürekli kendini geliştiren ve işini özenle yapan bir ekiple çalışıyorum. Düğün fotoğrafçılığının bende yeri ayrı bu yüzden düğün öncesinde ve çekim günlerinde çiftlerimle sıkı bir iletişim kuruyorum ve onların isteklerine kulak veriyorum. Ofisimiz ise Üsküdar’da bulunuyor.

Hande Özay

ISTANBUL / Beşiktaş

Min. Paket:1750 ₺

ISTANBUL / Beşiktaş

Min. Paket: 1750 ₺

Merhaba,teknik donanım ve mesleki tecrübemle her türlü dış çekimi, beklentinizin üzerinde bir deneyime dönüştürmeye hazırım.

babilmedyawedding

ISTANBUL / Bakırköy

Min. Paket:1000 ₺

ISTANBUL / Bakırköy

Min. Paket: 1000 ₺

En güzel başlangıçların, mutlu bir ömrün ilk adımı olan düğün gününüzü; alışılmışın dışında, tamamen size özel ve hayallerinizi yansıtan fotoğraf kareleriyle bir günlüğe dönüştürüyoruz. Bakmaktan ve anımsamaktan bıkmayacağınız ve ömür boyu saklayacağınız bu en güzel hatıraları size profesyonel bir şekilde sunuyoruz.

Cerenfilm

ISTANBUL / Şişli

Min. Paket:1000 ₺

ISTANBUL / Şişli

Min. Paket: 1000 ₺

Yaklaşık 3 yıldır birbirinden samimi çiftlerle tanışıp, onların özel günlerinde mutluluğuna ortak oluyoruz. Samimi çiftler arıyoruz. Siz de samimi olduğunuzu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şato Stüdyo

ISTANBUL / Küçükçekmece

Min. Paket:1000 ₺

ISTANBUL / Küçükçekmece

Min. Paket: 1000 ₺

Fotoğraf benim için anıdır, her çektiğim fotoğrafı da anı olarak saklarım ve bir gün neden başkalarının anılarına ortak olmuyorum ki dedim ve işte burdayım.

DeKa Photography

ISTANBUL / KADIKÖY

Min. Paket:600 ₺

ISTANBUL / KADIKÖY

Min. Paket: 600 ₺

En özel günlerinizi ölümsüzleştiren karelerle yanınızdayız. Her çiftimiz bizim için özel ve sizlerin kamera karşısında rahat olması için elimizden geleni yapmaktayız. Sizler anın keyfini çıkarırken, fotoğraf çekimini profesyonel ellere bırakın. En özel günlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ibrahim CELENK

ISTANBUL / Sancaktepe

Min. Paket:1250 ₺

ISTANBUL / Sancaktepe

Min. Paket: 1250 ₺

3 Yıldır profesyonel fotoğrafçılık eğitimleri alarak oluşturduğu , kendi stüdyosunda kişisel fotoğraf çekiminden portre çekimine ve çiftlerin özel anlarını ölümsüzleştirmeye kadar bir çok güzel projelerde birlikte çalışmaya var mısınız ?

Elif İrem Özler

İstanbul / Şişli

Min. Paket:750 ₺

İstanbul / Şişli

Min. Paket: 750 ₺

2008 yılında üniversiteyi kazandığımda hediye olarak verilen fotoğraf makinemi elime aldığımdan bu yana benim için bir tutku olan fotoğrafçılığı 2013 yılından bu yana doğum, düğün, etkinlik, set fotoğrafçılığı gibi bir çok alanda deneyimlemiş bulunuyorum. Ve hala severek yapıyorum.