Profesyonel Fotoğrafçını Keşfet


nizamokmenphotography

IZMIR / Konak

Min. Paket:1000 ₺

IZMIR / Konak

Min. Paket: 1000 ₺

Sinema ve fotoğrafçılık ile ilgilenmekte olup son 4 yıdlır bu bilgimi düğün hikayesi ( düğün kısa film) alanında değerlendirmekteyim . Günün öneminin farkında olup en iyi kurguyu ve montajı analiz edip ortaya güzel bir iş çıkacarağımızdan kuşkunuzun olmamasını isterim . Ulaşmanız durumunda detaylı konuşulmasını ve ortak fikir üretilmesini ister vimeo .com dan ya da youtube tan nizam ökmen yazılması durumda yaptığım düğün hikayelerine ulaşılablir

IspartaDüğünFotoğrafçısı

ISPARTA / Merkez

Min. Paket:1000 ₺

ISPARTA / Merkez

Min. Paket: 1000 ₺

Isparta Düğün Fotoğrafçısı 📷 (Fotoğrafçılık ve Videografi) 🚗Şehirdışında da Hizmet Veriyoruz 📷Profesyonel Fotoğraf Çekimi 🚁Drone Çekimi 📹Full HD Kamera Çekimi ğŸŽ¬Düğün Hikayesi ğŸŽ‚Ürün-Mekan Tanıtım Çekimi 📲05446122864

Kerem Karagöz

YOZGAT / Merkez

Min. Paket:1500 ₺

YOZGAT / Merkez

Min. Paket: 1500 ₺

Türkiyenin her yerinde en göz alıcı fotoğraflara sahip olmak için randevunuzu oluşturmayı unutmayınız

g&e photography

ANKARA / Merkez

Min. Paket:1000 ₺

ANKARA / Merkez

Min. Paket: 1000 ₺

g&e Photography olarak profesyonel ekibimizle ve üst düzey ekipmanlarla en güzel anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemli, çünkü hayatınızın en özel anlarından geriye kalan karelere bakarken yüzünüz her gülümsediğinde biliyoruz ki biz de payımıza düşeni alıyoruz..

Ümit Değirmenci

KAYSERI / Melikgazi

Min. Paket:1400 ₺

KAYSERI / Melikgazi

Min. Paket: 1400 ₺

Doğa fotografçılığı ile fotograf hayatına adım atmış ve yıllarca sadece hobi olarak fotografcılık alanında deneyim kazandıktan sonra ticari faaliyetlere başlamış biriyim, yaptığım işlerde bana güvenen ve benimle çalışan insanları hayal kırıklığına uğratmadan yüzlerinde gülümseme ve heyecan duygusunu görmek adına kendini geliştirmekte olan ve de gelecek yıllarda da en kçük bir ek bilgiye dahi merakla yaklaşan biriyim. Şu an yaklaşık 11 yıllık deneyimim bulunmaktadır. Model Çekimleri, Gelin Damat Dış Çekimler, Katalog ve Ürün Çekimleri, Özel Gün Çekimleri yanı sıra ana bıranşım olan Web Tasarım ve Reklam ile birlikte sadece fotograf alanında değil bir reklam ajansı formatında ihtiyaçalarınıza çözüm sunmaktayız.

Göksel Odabaşı

ANTALYA / Muratpaşa

Min. Paket:750 ₺

ANTALYA / Muratpaşa

Min. Paket: 750 ₺

50 metrekarelik stüdyomda profesyonel ışık ve makineler ile beyaz fon fotoğrafı yada life style çekimleri gerçekleştirebiliriz.

mustafakarakoc.raw

KAYSERI / Merkez

Min. Paket:750 ₺

KAYSERI / Merkez

Min. Paket: 750 ₺

En özel anlarınızda en güzel anılarınızı ölümsüzleştirmek için ben ve ekibim hizmetinizdeyiz. Bizden fiyat almadan karar vermeyiniz. İnstagram ve whatsappdan iletişime geçebilirsiniz.

Levent Kalkan

Denizli / Pamukkale

Min. Paket:1000 ₺

Denizli / Pamukkale

Min. Paket: 1000 ₺

Merhaba.. Endüstriyel fotografçı olarak tanımlıyorum kendimi. Fabrika üretim aşamasından ürün fotoğrafçılığına, katalog için moda fotoğrafçılığına uzanan geniş skalada hizmet vermekteyim. Bunların dışında post prodüksiyon, video çekim ve düzenleme aşamasında da çalışıyorum.