Profesyonel Fotoğrafçını Keşfet


Prestij Fotografçılık

Samsun / ATAKUM

Min. Paket:1750 ₺

Samsun / ATAKUM

Min. Paket: 1750 ₺

Prestij Fotoğrafçılık olarak 2006 yılından bugüne, köklü sanatsal birikimimiz ve tecrübemizle fotoğraf sanatına yön veriyoruz. Fark yaratan, yenilikçi tarzımızla en özel anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Sayısız ünlü isim, markaya hizmet vermiş profesyonel ekibimizle, izlemeye doyamayacağınız düğün hikayelerinizi çekmek için sabırsızlanıyoruz. İlk günkü heyecan ve tutkumuzla sizleri hayal gücünüzün sınırlarını zorlamaya, fotoğraf sanatına yeni bir soluk katmaya davet ediyoruz.

Zumrayfoto

ORDU / Ünye

Min. Paket:1250 ₺

ORDU / Ünye

Min. Paket: 1250 ₺

Merhabalar sevgili çiftlerimiz Ordunun Ünye ilçesinde faaliyet göstermekteyiz. Uzun yıllardır bu sektöre gönül vermiş ve işini aşkla yapan bir firmayız. Siz kıymetli çiğlerimizin hayallerini gerçekleştirmek için bu platformdan sesleniyoruz. İyisi olmak için değil daima en iyisi için

Engin Yılmaz

ISTANBUL / -Hollanda

Min. Paket:2500 ₺

ISTANBUL / -Hollanda

Min. Paket: 2500 ₺

Düğün fotografçılığında uzun bir deneyime sahip tutkulu bir fotografçıyım ve işimi seviyorum.Kişisel ve her zaman özgün, atmosferik ve gündelik profesyonel işler sunuyorum.Düğün fotoğrafçılığım, en güzel gününüzün samimi atmosferini yansıtır ve ölümsüzleştirir, böylece o duyguyu her zaman yeniden yaşayabilirsiniz.

Nevuna Film

ANKARA / Çankaya

Min. Paket:1800 ₺

ANKARA / Çankaya

Min. Paket: 1800 ₺

Fotoğrafçılık ve sinema alanında aldığımız eğitimlerden sonra düğün fotoğrafçılığı, nişan fotoğrafçılığı, kına, save the date, dış çekim, düğün hikayesi, tanıtım filmi ve profesyonel klipler yapmayı tercih ettik. Düğün fotoğrafçısı Nevuna Film ailesi olarak, 7 yıldan uzun süredir her zaman kendimizi geliştirmek için çalışıyoruz. Teknolojiyi takip ediyor, ekipmanlarımızı yeniliyor ve kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Osman Çelik Fotoğraf & Film

RIZE / Merkez

Min. Paket:2250 ₺

RIZE / Merkez

Min. Paket: 2250 ₺

Öncelikle belirtmek isteriz ki, tüm çiftlerimiz bizim için özeldir ve özel işler yapabilmek adına günde sadece tek çiftle çalışıyoruz.Çekim planlamalarımızın tamamı düğün günü stresinden uzak olacak şekilde düğünden farklı bir günde düşünerek yapmaktayız. Mekan konusunda tercihimizde özgürüz, fiyatı değiştirmiyor.

nizamokmenphotography

IZMIR / Konak

Min. Paket:1000 ₺

IZMIR / Konak

Min. Paket: 1000 ₺

Sinema ve fotoğrafçılık ile ilgilenmekte olup son 4 yıdlır bu bilgimi düğün hikayesi ( düğün kısa film) alanında değerlendirmekteyim . Günün öneminin farkında olup en iyi kurguyu ve montajı analiz edip ortaya güzel bir iş çıkacarağımızdan kuşkunuzun olmamasını isterim . Ulaşmanız durumunda detaylı konuşulmasını ve ortak fikir üretilmesini ister vimeo .com dan ya da youtube tan nizam ökmen yazılması durumda yaptığım düğün hikayelerine ulaşılablir

Ertankdphotography

BURSA / Merkez

Min. Paket:1500 ₺

BURSA / Merkez

Min. Paket: 1500 ₺

Çiftlerimize unutamayacakları en özel günlerinde fotograf ve video içerikleri üretmekteyim. Çiftlerimizin çekim anlarındaki enerjilerini, heyecanlarını ve mutluluklarını birlikte paylasıp güzel çiftler insanlar tanımak beni çok mutlu ediyor :) Sizlerde masal gibi bir dügün hikayesine sahip olmak isterseniz ben hazırım ! :)

Barışkeskinphotography

AFYONKARAHISAR / Merkez

Min. Paket:1500 ₺

AFYONKARAHISAR / Merkez

Min. Paket: 1500 ₺

Ilkememiz Kalite ve memnuniyet .Daha fazla bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Ruzgarfotografcilik

AYDIN / Merkez

Min. Paket:2000 ₺

AYDIN / Merkez

Min. Paket: 2000 ₺

Sonsuza dek keyifle hatırlayacağınız özel anları yakalamak kadar sevdiğim başka bir şey yok. 2014 yılından beri fedakar bir Düğün Fotoğrafçısı olmamı da buna borçluyum. Siteme göz atın ve en iyi gününüzün fotoğraflarını çekme konusunda size nasıl yardım olabileceğimi öğrenin.

Nedimfotografcilik

ADIYAMAN / Merkez

Min. Paket:800 ₺

ADIYAMAN / Merkez

Min. Paket: 800 ₺

Sizler için hazırladığımız konseptler ve ekip çalışmalarımızda sıradanlaşmışın dışına çıkarak sizler aşkınızı yaşarken bizler de bu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Hayatınızın en önemli ve en özel günlerinizi şansa bırakmayın.

Mehmetbudakphotography

ISTANBUL / Ümraniye

Min. Paket:1200 ₺

ISTANBUL / Ümraniye

Min. Paket: 1200 ₺

Mehmet Budak Wedding Photography ile 2008 yılından bu yana çiftlerin en özel anlarında yanlarındayım. Yıllardır sürekli kendini geliştiren ve işini özenle yapan bir ekiple çalışıyorum. Düğün fotoğrafçılığının bende yeri ayrı bu yüzden düğün öncesinde ve çekim günlerinde çiftlerimle sıkı bir iletişim kuruyorum ve onların isteklerine kulak veriyorum. Ofisimiz ise Üsküdar’da bulunuyor.

Emresabanciphotography

ÇORUM / Merkez

Min. Paket:1000 ₺

ÇORUM / Merkez

Min. Paket: 1000 ₺

Özel günlerinizin adresi emresabanciphotography.Büyüyen ekibi ve sizler için tasarlanan çekim platosu ile hizmetinizdeyiz.Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.