Profesyonel Fotoğrafçını Keşfet


Prestij Fotografçılık

Samsun / ATAKUM

Min. Paket:1750 ₺

Samsun / ATAKUM

Min. Paket: 1750 ₺

Prestij Fotoğrafçılık olarak 2006 yılından bugüne, köklü sanatsal birikimimiz ve tecrübemizle fotoğraf sanatına yön veriyoruz. Fark yaratan, yenilikçi tarzımızla en özel anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Sayısız ünlü isim, markaya hizmet vermiş profesyonel ekibimizle, izlemeye doyamayacağınız düğün hikayelerinizi çekmek için sabırsızlanıyoruz. İlk günkü heyecan ve tutkumuzla sizleri hayal gücünüzün sınırlarını zorlamaya, fotoğraf sanatına yeni bir soluk katmaya davet ediyoruz.

Macit.Art

TEKIRDAĞ / Çerkezköy

Min. Paket:1800 ₺

TEKIRDAĞ / Çerkezköy

Min. Paket: 1800 ₺

Yıllar boyu süren bilgi birikimi ve tecrübe ile günümüz teknolojisi ile birleşince ortaya sanat eserleri ortaya koymaktayım. Tabi bu sadece ben ve makinem ile olan bir durum değil, kare içindeki kişi/çiftin güveni ve motivasyonu çok önemli bir paya sahip. Sizlerde bu paya sahip olmak için bizlerle çalışarak mutlu anılarınızı sonsuza saklayabiliriz. Randevu oluşturarak diğer detaylar konuşmak için sizleri ofisimize kahve içmeye bekleriz.

nizamokmenphotography

IZMIR / Konak

Min. Paket:1000 ₺

IZMIR / Konak

Min. Paket: 1000 ₺

Sinema ve fotoğrafçılık ile ilgilenmekte olup son 4 yıdlır bu bilgimi düğün hikayesi ( düğün kısa film) alanında değerlendirmekteyim . Günün öneminin farkında olup en iyi kurguyu ve montajı analiz edip ortaya güzel bir iş çıkacarağımızdan kuşkunuzun olmamasını isterim . Ulaşmanız durumunda detaylı konuşulmasını ve ortak fikir üretilmesini ister vimeo .com dan ya da youtube tan nizam ökmen yazılması durumda yaptığım düğün hikayelerine ulaşılablir

IspartaDüğünFotoğrafçısı

ISPARTA / Merkez

Min. Paket:1000 ₺

ISPARTA / Merkez

Min. Paket: 1000 ₺

Isparta Düğün Fotoğrafçısı 📷 (Fotoğrafçılık ve Videografi) 🚗Şehirdışında da Hizmet Veriyoruz 📷Profesyonel Fotoğraf Çekimi 🚁Drone Çekimi 📹Full HD Kamera Çekimi ğŸŽ¬Düğün Hikayesi ğŸŽ‚Ürün-Mekan Tanıtım Çekimi 📲05446122864

Murat Kömürcü

TEKIRDAĞ / Corlu

Min. Paket:1500 ₺

TEKIRDAĞ / Corlu

Min. Paket: 1500 ₺

Merhaba, profesyonel fotoğraf makinem var bu işlerde yeni sayılırım. Çektiğim bir kaç fotoğrafı dilerseniz profilimden görebilirsiniz.Umarım güzel fotoğraflarınızın mimarı olabilirim, sevgiler.

FOTO AYKUT

SIIRT / Merkez

Min. Paket:800 ₺

SIIRT / Merkez

Min. Paket: 800 ₺

Aykut fotoğrafçılık ailesi olarak 1993 yılından beri ilk gün ki heyecanımız ile özellikle tüm ciftlerimiz ile her dönem kendimizi geliştirerek en özel günlerinizi ölümsüzleştiriyoruz.

Uşak Düğün Fotoğrafçısı

UŞAK / Merkez

Min. Paket:1000 ₺

UŞAK / Merkez

Min. Paket: 1000 ₺

Bebek stüdyosu , Kapalı ve açık çekim platosu , Dış çekim ve düğün hikayesi ,4k kamera fotoğraf ve prodüksiyon Uşak ve tüm şehirler.Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir siniz.

Armagan Fotoğrafçılık

YOZGAT / Sorgun

Min. Paket:1500 ₺

YOZGAT / Sorgun

Min. Paket: 1500 ₺

Düğün dış çekim, nişan çekimi, söz çekimi, evlilik teklifi vb. Tüm özel günlerinizde hizmetinizdeyiz :) Hayatınızın en özel günlerinde ömrünüzün sonuna kadar saklayacağınız en güzel fotoğraf kareleri ile kendinize ve tüm sevdiklerinize unutulmaz hatıralar bırakmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz....

Turhan Toyran

IZMIR / Balçova

Min. Paket:750 ₺

IZMIR / Balçova

Min. Paket: 750 ₺

İzmir Balçovada ufak bir Studyosu olan ama içi mükemmel anıların şahitleri

Inview Graphic

KAYSERI / Merkez

Min. Paket:7000 ₺

KAYSERI / Merkez

Min. Paket: 7000 ₺

ÜRÜN ÇEKİMİ. PROFESIONEL KATALOG TASARIMI

Ümit Değirmenci

KAYSERI / Melikgazi

Min. Paket:1400 ₺

KAYSERI / Melikgazi

Min. Paket: 1400 ₺

Doğa fotografçılığı ile fotograf hayatına adım atmış ve yıllarca sadece hobi olarak fotografcılık alanında deneyim kazandıktan sonra ticari faaliyetlere başlamış biriyim, yaptığım işlerde bana güvenen ve benimle çalışan insanları hayal kırıklığına uğratmadan yüzlerinde gülümseme ve heyecan duygusunu görmek adına kendini geliştirmekte olan ve de gelecek yıllarda da en kçük bir ek bilgiye dahi merakla yaklaşan biriyim. Şu an yaklaşık 11 yıllık deneyimim bulunmaktadır. Model Çekimleri, Gelin Damat Dış Çekimler, Katalog ve Ürün Çekimleri, Özel Gün Çekimleri yanı sıra ana bıranşım olan Web Tasarım ve Reklam ile birlikte sadece fotograf alanında değil bir reklam ajansı formatında ihtiyaçalarınıza çözüm sunmaktayız.

DS stüdyo

ANKARA / Etimesgut

Min. Paket:1000 ₺

ANKARA / Etimesgut

Min. Paket: 1000 ₺

"1997 yılından bu yana Ankara'da fotoğrafçılık sektöründe profesyonel hizmet vermekteyiz. Düğün hikayesi,albüm,jımmy jıb gibi bir çok alanda sektörün önde gelen fırmalarından biriyiz ."