Profesyonel Fotoğrafçını Keşfet


nizamokmenphotography

IZMIR / Konak

Min. Paket:1000 ₺

IZMIR / Konak

Min. Paket: 1000 ₺

Sinema ve fotoğrafçılık ile ilgilenmekte olup son 4 yıdlır bu bilgimi düğün hikayesi ( düğün kısa film) alanında değerlendirmekteyim . Günün öneminin farkında olup en iyi kurguyu ve montajı analiz edip ortaya güzel bir iş çıkacarağımızdan kuşkunuzun olmamasını isterim . Ulaşmanız durumunda detaylı konuşulmasını ve ortak fikir üretilmesini ister vimeo .com dan ya da youtube tan nizam ökmen yazılması durumda yaptığım düğün hikayelerine ulaşılablir

Barışkeskinphotography

AFYONKARAHISAR / Merkez

Min. Paket:1500 ₺

AFYONKARAHISAR / Merkez

Min. Paket: 1500 ₺

Ilkememiz Kalite ve memnuniyet .Daha fazla bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Ruzgarfotografcilik

AYDIN / Merkez

Min. Paket:2000 ₺

AYDIN / Merkez

Min. Paket: 2000 ₺

Sonsuza dek keyifle hatırlayacağınız özel anları yakalamak kadar sevdiğim başka bir şey yok. 2014 yılından beri fedakar bir Düğün Fotoğrafçısı olmamı da buna borçluyum. Siteme göz atın ve en iyi gününüzün fotoğraflarını çekme konusunda size nasıl yardım olabileceğimi öğrenin.

Fotografcibusra

ISTANBUL / Çekmeköy

Min. Paket:1800 ₺

ISTANBUL / Çekmeköy

Min. Paket: 1800 ₺

Özel günlerinizde fotoğraf ve kamera çekimlerinizi profesyonel ekibimizle yapıyoruz. Gelin damat albümü düğün hikayesi yada kamera çekimleriniz bizimle güvence altında. Ekibim ve ben sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Elazigbebekfotografcisi

ELAZIĞ / Merkez

Min. Paket:750 ₺

ELAZIĞ / Merkez

Min. Paket: 750 ₺

Fotoğrafçılığa baba mesleği olarak başladım. Yaklaşık olarak 13 yıldır fotoğrafçılıkla ilgilenmekteyim. Öncelikle stüdyo fotoğrafçılığı ile başlayıp daha sonra ihtiyaçlar doğrultusunda dış çekimlerde de kendimi geliştirdim. Son 3 yıldır sizlerin talepleri doğrultusunda bebek fotoğrafçılığına ve fineart fotoğrafçılığına giriş yaptım. Şu an hem özel gün fotoğraf ve video çekimlerinde hem de bebek fotoğrafçılığı ve fineart çekimlerinde hizmet vermekteyim. Amacım; ticaretten öte sanatımı icra etmektir. Siz değerli çiftlerimize ve ailelerimize daima en iyisini sunmanın arayışı içerisindeyim. Benim için önemli olan sizin memnuniyetiniz ve mutluluğunuzdur.

Cerenaslanphotography

MUĞLA / Merkez

Min. Paket:300 ₺

MUĞLA / Merkez

Min. Paket: 300 ₺

Mugla bebek fotografcılıgı yapıyorum. Siz degerli ciftlerimize ve ailelerimize daima en iyisini sunmanın arayısı icerisindeyim. Benim icin onemli olan sizin memnuniyetiniz ve mutlulugunuzdur.

IspartaDüğünFotoğrafçısı

ISPARTA / Merkez

Min. Paket:1000 ₺

ISPARTA / Merkez

Min. Paket: 1000 ₺

Isparta Düğün Fotoğrafçısı 📷 (Fotoğrafçılık ve Videografi) 🚗Şehirdışında da Hizmet Veriyoruz 📷Profesyonel Fotoğraf Çekimi 🚁Drone Çekimi 📹Full HD Kamera Çekimi ğŸŽ¬Düğün Hikayesi ğŸŽ‚Ürün-Mekan Tanıtım Çekimi 📲05446122864

EmreCeyhan

SAMSUN / Atakum

Min. Paket:500 ₺

SAMSUN / Atakum

Min. Paket: 500 ₺

2006 yılında başladığım ve severek devam ettiğim bu serüven ile Fotoğrafçılık sektöründe kazandığımız tecrübelerimiz ve farklı bakış açımız ile hizmetinizdeyiz. ♥

FOTO AYKUT

SIIRT / Merkez

Min. Paket:800 ₺

SIIRT / Merkez

Min. Paket: 800 ₺

Aykut fotoğrafçılık ailesi olarak 1993 yılından beri ilk gün ki heyecanımız ile özellikle tüm ciftlerimiz ile her dönem kendimizi geliştirerek en özel günlerinizi ölümsüzleştiriyoruz.

Betül Mansuroğlu

SAMSUN / Atakum

Min. Paket:1400 ₺

SAMSUN / Atakum

Min. Paket: 1400 ₺

O süreçten geçmiş ve evliliğin kutsiyetine inanan bir kadın olarak iletişime son derece önem vermekteyim. Öncelikle sizi dinlemek ve ne istediğinizi anlamak adına öngörüşme gerçekleştiriyorum. Görüşmemizde çekimin ne tür olacağı( fotoğraf ,videoclip, drone çekimi,düğün hikayesi..) mekan seçimi,sevdiğiniz tonlar,kendinizde sevdiğiniz açılar v.s konularına değinerek birlikte detaylandırıyoruz. Çekim günü geldiğinde size "gülümseyin, çekiyorum" demek yerine sizi gülerken çekmeyi tercih ediyorum. Benim tarzım doğal kareler. Bunun için de sizin yeri geldiğinde dinlenmeniz,rahat hissetmeniz ve bolca eğlenmeniz oldukça önemli. Bunu hep birlikte gerçekleştireceğiz. Anlar belki silinir ama fotoğraflar kalır. Ve o kareleri beraber yakalamak dileğiyle...

Esra babayiğit

ANTALYA / Manavgat

Min. Paket:150 ₺

ANTALYA / Manavgat

Min. Paket: 150 ₺

Lise ve üniversitede fotoğrafçılık bölümü okudum. Mevcut ofis bulunmamakta. Ekipmanlarımla beraber isterseniz bir mekanda veya dış çekim gerçekleştirmekteyim.

Uşak Düğün Fotoğrafçısı

UŞAK / Merkez

Min. Paket:1000 ₺

UŞAK / Merkez

Min. Paket: 1000 ₺

Bebek stüdyosu , Kapalı ve açık çekim platosu , Dış çekim ve düğün hikayesi ,4k kamera fotoğraf ve prodüksiyon Uşak ve tüm şehirler.Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir siniz.